Program PRO Kid

Twoje dziecko

Innowacyjne zajęcia
dla Przedszkoli

Team trenerowo.pl stworzył projekt PROkid, polegający na wykorzystaniu wiedzy i doświadczeniu oraz połączeniu świata Gimnastyki, Akrobatyki, tańca, fizjoterapii i psychomotoryki. Połączenie to wyszło z budowania naszego teamu oraz poprzez lata doświadczeń zbierane w różnych klubach sportowych, kadrze Narodowej gimnastyki zarówno w pracy zawodniczej jak i trenerskiej. 

Gimnastyka jest matką ruchu. Taniec uczy płynności, poczucia rytmu, fizjoterapia nastawia na zdrowie, zaś psychomotoryka wpływa na koordynację wzrokowo-czuciowo-ruchową, czyli połączeniu między zmysłami, a mięśniami. 

Dzięki połączeniu tych składowych możemy w bardzo efektywnej pracy, nauczyć dzieci kontroli własnego ciała. Jednakże naszym najważniejszym celem jest, zrobić to w taki sposób, aby młodzież bawiąc się, nie poczuła że pracuje i się uczy!

PROkid to program dodatkowych zajęć przedszkolnych w różnych grupach wiekowych, dostosowany do wieku i poziomu rozwoju.
Trenerzy dojeżdżać będą do przedszkola, wraz ze sprzętem potrzebnym do prowadzenia zajęć.

A wykorzystywane będą:

Airtracki

Dmuchane materace (ścieżki gimnastyczne) zapewniające nie tylko bezpieczeństwo, aczkolwiek mnóstwo radości dla młodzieży.

Piłki

Różnych rozmiarów i materiałów, tak aby można było trenować różne formy reakcji.

Powierzchnie sensoryczne

Kształtujące większą świadomość na temat balansu i dotyku.

Muzyka

Wprowadzanie przyjemnej atmosfery i nauki rytmu.

Niebanalne podejście

Team trenerowo.pl składa się z młodych, ambitnych sportowców trenujących po kilkanaście lat. Każdy z nas osiągnął poziom mistrzostw Polski, jednocześnie przez wiele lat pracy z otwartą głową, ma misję wprowadzania nowej kultury ruchu w oparciu o radość i spełnienie. Chcemy stworzyć nowe pokolenie, w którym świadomość ciała i istoty ruchu jest na bardzo wysokim poziomie, co w najgorszej konsekwencji doprowadzi do zdrowych nawyków na całe życie, a w najlepszej zaowocuje wspaniałymi sportowcami dającym chwałę na arenach międzynarodowych.

Nasze wartości są dokładnie sprecyzowane, ale przede wszystkim wszyscy nimi podążamy! Najważniejszym u nas w teamie, jest zdrowie i bezpieczeństwo. Prowadzimy nasze zajęcia w taki sposób, aby rozwój szedł na tyle szybko, na ile pozwalają możliwości zachowania pełni bezpieczeństwa. Kolejnym aspektem na szczycie naszej listy jest radość, co będzie się przekładało na budowanie pewności siebie w przyszłości. Dziecko musi się bawić. Widać to zarówno u ludzi jak i u ssaków. Zatem wprowadzając naukę poprzez zabawę, będziemy im w stanie przekazać jeszcze więcej wartości! 

Informacje techniczne:

  • Zajęcia z dojazdem do Przedszkola,
  • Czas trwania 30-45 minut ( w zależności od wieku),
  • Grupy 8-15 osób ( w przypadku większych, podział na dwóch instruktorów),
  • Sprzęt treningowy: airtracki, materace, piłki, maty. 

Chcesz nas w swoim przedszkolu?

Nie ma problemu. Napisz do nas, a umówimy spotkanie i trening pokazowy!